תוצאות חיפוש
נמצאו 6 תוצאות
וויסקי בושמילס בלאק בוש BUSHMILLS BLACK BUSH
וויסקי בושמילס בלאק בוש BUSHMILLS BLACK BUSH
וויסקי בושמילס בלאק בוש הוא וויסקי בלננד אירי שהוא גם וויסקי הדגל של המזקקה. וויסקי בושמילס בלאק בוש עובר התיישנות בחביות ברבן ושרי אולורוסו, מיושן עם גריין וויסקי מתקתק, ומזוקק בזיקוק דודי. וויסקי בלאק בוש מכיל 80% סינגל מאלט וויסקי ו- 20% גריין וויסקי. מתוך כל הוויסקי, חלק אחד מתבגר במשך שמונה שנים בחביות שרי אולורוסו. החלק השני מתבגר שמונה שנים בחביות ברבן מעץ אלון אמריקאי. לאחר מכן, שני החלקים עוברים חיתון, תהליך המעניק לו גוון עמוק וטעמים נפלאים של פירות יבשים, אגוזים קלויים וטופי.
לוויסקי בושמילס בלאק בוש ארומות בולטות המזכירות עוגת פירות עשירה. ריח הוויסקי מציף בעדינות בארומות המתוקות של השרי, שנפתחים ומתפתחים לארומות של פירות יבשים, טופי, וצימוקים, ופירותיות שמזכירה אפרסק. מרקם הוויסקי רך וקטיפתי וטעמו מתקתק, ניתן להרגיש וניל, פירות אדומים, מעט קינמון, ואפילו נגיעה של יין, בנוסף, אפשר להרגיש את האופי האגוזי העמוק ואלגנטי שלו. לוויסקי סיומת בינונית עד ארוכה, מעט יותר יבשה אך גם מעט מתקתקה.
וויסקי בושמילס בלאק בוש מתאים מאוד למתחילים כוויסקי שני והוא גם דרך טובה להכיר את עולם חביות השרי.
 
וויסקי בושמילס מאלט 10 שנים
וויסקי בושמילס מאלט 10 שנים
וויסקי בושמילס מאלט 10 שנים ההוא הוויסקי האירי האידיאלי והוא כיכב במשך שנים כסינגל מאלט היחידי של המזקקה.
וויסקי בושמילס מאלט 10 שנים מתיישן בחביות ברבן ושרי למשך 10 שנים בכל חבית בנפרד ולאחר מכן מתמזג יחדיו.
השפעת השרי עדינה מאוד בוויסקי בושמילס מאלט 10 עם עושר של טעמים ובעיקר טעמי ווניל.
לוויסקי בושמילס מאלט יש מרקם חלק באופן יוצא דופן וטעם פירותי ומתקתק. הוויסקי בעל ריח פירותי וקליל עם ניחוחות מתובלים של תפוחים, דבש, וניל ומאלט. לוויסקי טעם של שוקולד מומס, שקדים קלויים, תפוחים ירוקים חמצמצים, וניל ואגסים. הסיומת של הוויסקי מתובלת ועוקצנית עם דבשיות ומעט שוקולד חלב.
אחוז אלכוהול: 40%
וויסקי סקסטון סינגל מאלט
וויסקי סקסטון סינגל מאלט
וויסקי אירי סקסטון סינגל מאלט הוא סינגל מאלט מבית מזקקת בושמילס, הנוצר על ידי אחת מהמסטר-בלנדריות היחידות באירלנד, אלכס תומאס. מזוקק מ- 100% לתת שעורה, עובר זיקוק דודי משולש, ומיושן בחביות עץ אלון אירופאי עם פיניש בחביות שרי גדולות. וויסקי סקסטון סינגל מאלט זהו וויסקי מודרני, עשיר, מפתיע ומורכב. בהתאם לסוג החביות בהן הוא מתבגר ועובר השבחה, לוויסקי סקסטון סינגל מאלט צבע ענברי יפהפה. טעמיו אופייניים לסיומת בחביות שרי גדולות: פירותי, עם רמזים למשמש, אפרסקים ושזיפים מיובשים. מתקתק לאורכו ובסיומת מזכיר לחם מתוק, מרציפן, דבש ואגוזים.
וויסקי בושמילס רום קאסק פיניש
וויסקי בושמילס רום קאסק פיניש
וויסקי בושמילס רום קאסק פיניש הוא חלק מסדרת "בושמילס קאסק פיניש", שהיא התוספת החדשה למשפחת בושמילס. סדרה זו היא פרי יצירתה האחרונה של המאסטר-בלנדרית האגדית של בושמילס, הלן מלהולנד. סדרה זו מפארת ומשדרגת את בושמילס אוריג'נל, אותו וויסקי מוכר ואהוב עם ביטויי ריח וטעם חדשים ומרגשים.
וויסקי בושמילס רום קאסק פיניש הורכב מערבוב של סינגל מאלט וויסקי (30% מהבלנד) שסיים את ההתיישנות שלו בחביות שהכילו בעבר רום קאריבי בן 7 שנים לפחות יחד עם "גריין וויסקי" הייחודי למזקקת בושמילס (70% מהבלנד) ליצירת טעם טרופי מתובלן.
וויסקי בושמילס רום קאסק פיניש הוא בעל צבע זהוב עשיר עם גוונים נחושתיים, ריח שופע רעננות של תפוח ירוק מקורמל, יחד עם ארומות של דבש ומאפים מתוקים. לכל זה מצטרפים גם ריחות המזכירים רום, ריחות כמו עסיס פירות אקזוטיים, קוקוס ווניל. טעמו של הוויסקי מתוק בהתחלה עם רמזים עבים למולסה איכותית יחד עם רעננות פרחונית נעימה. לוויסקי סיומת ארוכה בעלת מתיקות קרמלית נעימה עם הדהוד טעמי חבית הרום המשובח.
וויסקי בושמילס ברבן קאסק פיניש
וויסקי בושמילס ברבן קאסק פיניש
וויסקי בושמילס ברבן קאסק פיניש הוא ערבוב של סינגל מאלט וויסקי (30% מהבלנד) שסיים את ההתיישנות שלו בחביות עץ אלון אמריקאי חרוכות פעמיים, שהכילו בעבר ברבן, יחד עם "גריין וויסקי" הייחודי למזקקת בושמילס (70% מהבלנד) ליצירת טעמי ווניל ומייפל ולחלקלקות נוספת שאין שניה לה.
צבעו של הוויסקי זהוב עשיר עם גוונים כתמתמים. באף ניתן להבחין בארומות של דבש פרחים יחד עם ניחוחות של קלייה ואפייה. בנוסף ניתן לחוש בארומות מובהקות של עץ חרוך, וניל והרבה מייפל. טעמו של הוויסקי עשיר אך עדיין רענן ונעים. תהליך החריכה הנוספת מודגש על הלשון בטעמי קרם ברולה, קרמל, ריבת חלב, תפוח מסוכר ווניל. הסיומת לא קצרה ולא ארוכה עם רמזים לסירופ מייפל משובח יחד עם עציות מודגשת, חלקה ונעימה.
וויסקי בושמילס סינגל מאלט 21 שנים BUSHMILLS SINGLE MALT 21 YEAR OLD
וויסקי בושמילס סינגל מאלט 21 שנים BUSHMILLS SINGLE MALT 21 YEAR OLD
וויסקי אירי בושמילס סינגל מאלט 21 שנים הוא סינגל מאלט מיושן 21 שנים, בעל 40% אלכוהול.
וויסקי בושמילס סינגל מאלט מיוצר בכמויות מוגבלות בלבד. מכיל וויסקי שיוצר בזיקוק משולש מ-100% לתת שעורה. על מנת שהוויסקי יקבל את אופיו העמוק והמורכב הוא מתיישן במשך 19 שנים בחביות ברבן ושרי (כל סוג חבית בנפרד) ולבסוף עובר חיתון למשך שנתיים בחביות יין מדירה.
וויסקי בושמילס סינגל מאלט 21 זכה בקטגוריית "הסינגל מאלט האירי הטוב ביותר בעולם" (גי'ם מורי, התנ"ך של הוויסקי 2020).
הלן מלהולנד, המאסטר-בלנדרית של מזקקת בושמילס, מתארת את הסינגל מאלט 21 שנים בתור וויסקי מורכב, נפלא ונדיר.
וויסקי בושמילס סינגל מאלט 21 שנים הוא וויסקי מלא ומתקתק, בעל ריחות של תבלינים רכים ומרעננים של מנטה ומפתיעים של קליפת תפוז, טעם עשיר וקטיפתי, מתבטא במשחק של טעמים מתוקים ויבשים, לחם מתוק, צימוקים וטופי, ויש לו סיומת עשירה המזכירה ליקוריץ ועץ אלון משובח.
בושמילס 21 שנים הוא וויסקי שלעולם לא שוכחים את הטעימה הראשונה ממנו.