תוצאות חיפוש
נמצאו 5 תוצאות
הנדריקס אורביום
ג'ין הנדריקס אורביום
ג'ין הנדריקס אורביום מכיל גם רכיב בוטני ייחודי ומפתיע: פריחת לוטוס כחול אשר מאזנת להפליא את הטעם. תוספת המרכיבים הבוטניים הייחודיים יחד עם טעמי המלפפון והורדים העדינים והאהובים של ג'ין הנדריקס מעניקים מורכבות מפתיעה עם סיומת ארוכה. משקה בעל טעם ייחודי ויוצא דופן, מתאים לשתייה בקוקטיילים, בשילוב הקלאסי של ג'ין וטוניק או לשתיה נקי.
הנדריקס
ג'ין הנדריקס
ג’ין הנדריקס הסקוטי הנפלא המגיע מבית גלנפידיך הוא הג’ין המיוחד ביותר במינו בעולם. מתובל באירוסים, פרות הדר, פלפל אקזוטי ובסופו של דבר במלפפונים ירוקים ועלי כותרת של ורדים.
ניזון מן המים המצוינים של מחוז איירשייר ומתובל ב-11 מרכיבים בוטניים כגון: כוסברה, ערער, קימל, קמומיל שורשי אירוס ממרוקו ועוד
מתאים למיני קוקטילים ואפילו לשתיה נקיה.
 
הנדריקס לונר
ג'ין הנדריקס לונר
מהדורה מיוחדת בהשראת אור הירח. הנדריקס לונר הוא מהדורה חדשה לג'ין האהוב והמוכר שבו המאסטר דיסטילרית של המזקקה הגברת לייסלי גרייסי קיבלה את ההשראה ליצירת הג'ין מהחממה הבוטנית שלה שבה היא מגדלת פרחים ליליים. הנדריקס לונר הינו ג'ין יוצא דופן במורכבותו, בעל ארמות פרחוניות מיוחדות ביותר, עם הדריות עדינה וחמימות מענגת. הנדריקס לונר מיועד לשתייה כאשר השמש מתחילה לשקוע ובמיוחד לאור הירח והכוכבים. 
הנדריקס נפטוניה
הנדריקס נפטוניה
ג’ין במהדורה מוגבלת שלוכד את קסם הים החדור בתערובת מעודנת של צמחי חוף וסיומת הדרים חלקה. היצירה של המאסטרית  גב’ לסלי גרייסי מרעננת כמו המוזה שלה, הגלים האדירים שמצלפים את חוף איירשייר. הג’ין של הנדריק נוצר באמצעות תהליך לא יעיל באופן אבסורדי, אך די מפואר. בעצם, כדי להכין ג’ין אחד, אנו יוצרים תחילה שניים. אחד על סיר דומם מיושן, המניב רוח עשירה ומורכבת. השני על ראש קרטר לאורך הצוואר, אשר מייצר רוח עדינה ומעודנת יותר. בכל סטילס יש סימפוניה יוצאת דופן של 11 צמחים בוטניים. לאחר מכן, הג’ינים משני הסטילס מתערבבים יחד ומעוטרים בחליטות מרעננות של ורד ומלפפון. השיטה המוזרה הזו להכנת ג’ין מאפשרת להנדריק טעם קליל, אך מורכב באופן מסקרן. התוצאה היא ג’ין מרענן להפליא עם ארומה פרחונית מענגת, מרומם כל קוקטייל ובכל אירוע.לברוח מהקונבנציונלי ולאמץ את המענג.
ג’ין הנדריקס פלורה אדורה וטוניק תומס הנרי במתנה Hendrick’s Flora Adora Gin
ג’ין הנדריקס פלורה אדורה Hendrick’s Flora Adora Gin
בתוך מזקקת הנדריקס או בשמה הידוע - הארמון של הנדריקס, שוכנת גינת פרחים מדהימה ביופייה! גינה שמלאה בפרחים מכל הסוגים, עם ארומות נהדרות וצבעים מהפנטים. הנדריקס פלורה אדורה הוא מהדורה חדשה של הג'ין הבלתי רגיל והמיוחד בעולם, שהגיע היישר מהארון הכי מסקרן בסקוטלנד- הארון של לייזלי גרייסי! בג'ין זה הושרו תמציות של פרחים מסקוטלנד, שיוצרו מהפרחים האהובים ביותר על חברנו הקטנטנים אוהבי הצוף, הפרפרים והדבורים באזור המזקקה. מתוך כבוד לחברינו הקטנים, פרחים אלה נקטפו רק לאחר שהפרפרים והדבורים שתו את הצוף מהם. התוצאה- ג'ין בעל ארומות פרחוניות נפלאות, רענן וצבעוני, ארומטי ומורכב. ג'ין שיהפוך כל מסיבה למסיבת גן אנגלית ופרחונית להפליא! מומלץ לשתייה עם קרח וטוניק או במגוון מיקסים וקוקטיילים.