משלוחים

מדיניות משלוחים

א. במהלך ההזמנה ניתן לבחור באיסוף עצמי לאותו היום בשעות 8.30 עד 19.30. מחנות המשמח משקאות ברחוב אגריפס 64 ירושלים.
ב.הכנת המשלוח תהיה ללא עלות.
ג.לבירור במצב ההזמנה ניתן ליצור קשר בטלפון 02-6234708

משלוחים-
א. במהלך ההזמנה ניתן לבחור במשלוח באמצעות שילוח ליום העסקים הבא לבית הלקוח לכתובת בישראל הנכללת ברשימת אזורי המשלוח של משקאות המשמח בלבד. במידה והלקוח מעוניין שהמשלוח יגיע ליישוב אליו לא מבוצעת אספקה יומית, מועד המשלוח יקבע בהתאם למועדי החלוקה של חברת המשלוחים. רשימת היישובים אשר לא ניתן לבצע אליהם משלוח מאתר משקאות המשמח ניתן ליצור קשר עם החנות במספר 02-6234708

ב. על אף האמור, ייתכן שלא ניתן יהיה לספק משלוחים לישובים מסוימים בישראל (לרבות על-פי הנחיות ומדיניות חברת המשלוחים החיצונית) למרות שנכללים ברשימת אזורי המשלוח של משקאות המשמח.

ג. עלות המשלוח היא 29 ₪. בכל הזמנה על סך יותר מ-399 ש''ח מחוץ לירושלים (בחישוב סכום ההזמנה לא יילקחו בחשבון סיגרים) המשלוח יהיה ללא עלות.

ד. המשלוח יגיע לכתובת אותה ציין הלקוח בעת ההזמנה תוך 2-5 ימי עסקים בין השעות 08:00-19:00, וזאת בתנאי שהכתובת אינה נכללת ברשימת הישובים בהם אין אפשרות שילוח ליום העסקים הבא בלינק הנ"ל על פי המועד שיצוין ב-SMS שיתקבל אצל הלקוח מחברת המשלוחים החיצונית ובתיאום מראש של השליח עם הלקוח. הזמנה שבוצעה בימים א'-ד' עד השעה 19:59 תסופק באמצעות שליח ביום שלמחרת. הזמנה שבוצעה בימים א'-ד' החל מהשעה 20:00 תחשב כאילו בוצעה ביום שלמחרת ולפיכך תסופק בהתאם. הזמנה שבוצעה החל מיום ד' בשעה 20:00 ועד יום ה' בשעה 19:59 תסופק באמצעות שליח ביום א'. הזמנה שבוצעה החל מיום ה' בשעה 20:00 ועד יום שבת בשעה 19:59 תסופק באמצעות שליח ביום ב'.

ו. הזמנות שיבוצעו באתר בתקופות של ביצוע מכירות מיוחדות באתר וכן בתקופה של 7 ימים לאחר מכן, ישלחו ויסופקו לכתובת שמסר הלקוח עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. לעניין זה "מכירות מיוחדות" כגון: ימי מכירות של shopping.il, יום הרווקים הסיני, black Friday , ימי lifestyle, מימוש של הטבות שנשלחות בדיוור ישיר וייעודיות לאתר הסחר, וכיוצ"ב.

ח. לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה באותה כתובת במועד שתואם בינו לבין השליח יחויב בדמי משלוח נוספים בגין משלוח חוזר (אם חויב), וזאת אף אם המשלוח המקורי היה ללא דמי משלוח מכל סיבה שהיא.

ט. במידה ולא ניתן יהיה ליצור קשר עם הלקוח בפרטי הקשר שמסר בעת ביצוע ההזמנה, במשך 3 ימים לאחר מועד ביצוע ההזמנה, משקאות המשמח תהא רשאית לבטל את ההזמנה (מבלי לחייב את הלקוח עבור עלות המוצרים) ולחייב את הלקוח בדמי טיפול על סך 14.90 ₪ בנוסף לעלות הכנת המשלוח (ככל שרלוונטית). בנוסף, במקרה כאמור משקאות המשמח תהיה רשאית למנוע מהלקוח לבצע רכישות עתידיות באמצעות האתר.

י. מובהר בזאת כי ימי חול המועד, ערבי חג וחגים ייחשבו לצורך האמור כימי ו' ושבת בשינויים המחויבים ולפי העניין.
יא.הספקת המוצרים תסופק רק לאדם הנושא את שמו על כרטיס האשראי שבו שולם ההזמנה בצירוף תעודת זהות.
יב.קטין אשר יבצע הזמנה יחוייב עבור דמי הטיפול והמשלוח בסך 149 ש''ח
בירורים ושירות לקוחות
ניתן לבדוק בכל עת מה סטטוס ההזמנה בעמוד היסטוריית ההזמנות. לפניות ובירורים ניתן להשאיר הודעה בטופס צור קשר או לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 02-6234708 בימים א'-ה' בין השעות 08:30-18:00 ובימי שישי 08:30-12:00.

מובהר כי על אף האמור לעיל משקאות המשמח תהיה רשאית לשנות את אזורי המשלוח, את גובה דמי המשלוח ואת מדיניות המשלוחים והאספקה מעת לעת וללא צורך במתן הודעה מוקדמת מראש (להוציא הזמנות שכבר בוצעו ואושרו).

מפת הגעה
גם בפייסבוק
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.