משלוחים חינם לכל הארץ בהזמנה מעל 399 ש"ח 
משלוחים חינם לכל הארץ בהזמנה מעל 399 ש"ח
טומינטול 21 שנה
התמונות להמחשה בלבד

טומינטול 21 שנה

מחיר
649
בחרו כמות:

טומינטול 21 שנות יישון

טומינטול 21 שנה הוא סינגל מאלט אשר הושק בשנת 2017. זהו וויסקי בוגר אשר מדגים כיצד היישון בגובה הרב של המזקקה בחביות אקס-בורבון מפתח טעמים ייחודיים, וכיצד טעמי הליבה של טומינטול הופכים מתוחכמים עם השנים.
לפני שנרחיב על הטעמים הללו, רגע קטן של היסטוריה. טומינטול 21 שנה זוקק בשנים 1995-1996, אולי חלקו מעט לפני כן. מדובר בתקופה בה המזקקה עוד הייתה שייכת לבעליה הקודמים אשר ייעדו את כל הסינגל מאלט לייצור בלנדים, אך רוברט פלמינג המאסטר דיסטילר כבר עבד בה. החביות מהן מגיע הוויסקי הזה נשארו מאז שנות ה-90 של המאה הקודמת במזקקה, לא נמכרו לבלנדרים וגם לא בוקבקו עבור ביטויים צעירים יותר. המסקנה היא שהן בוודאי חביות מאיכות גבוהה ביותר.
רחרוח אחד של טומינטול 21 מאשר את המסקנה הזו. המתיקות הונילית מחביות האלון האמריקאי מקבלת כאן טוויסט בוגר ואדמתי שמזכיר נוגט. בנוסף יש כאן משהו אדמדם מתוק-מריר וקצת הדרי, תחשבו שילוב של פטל ואשכולית אדומה. בחך הוא מתוק ועשיר אבל לא עמוס או כבד. תפוח בדבש ורחת לוקום, עם ממש טיפה חריפות של פלפל לבן. בסיומת יש דמיון לזו של הטומינטול 18 עם תפוח מתובל, אך כאן עם קינמון ויש בה משהו אדמתי כמו הוניל שהופיע באף. גם כאן מתפתחת נגיעה של טבק עם הזמן בכוס, בעיקר בסיומת. וויסקי שמצליח להיות גם קל וגם מתוחכם בעת ובעונה אחת.
 
משלוח חינם בקניה מעל 399 ₪
משלוח מהיר עד הבית
איסוף חינם מהסניף
מאפייני המוצר
ארץ יצור
סקוטלנד
כשרות
כשר
מוצר ב
בקבוק
נפח
700 מ"ל
צלצלו אלינו: 072-3932728